| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | XC3032/01 |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 25.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 60 мин |
| ТЕГЛО: | 1,5 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| НИВО НА ШУМ: | 80.00 dB(A) |
| РАБОТА НА КАБЕЛ: | Не |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 118.00 см |
| ШИРИНА: | 25.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 24.00 см |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389049002 |











