| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 190 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 93 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 185 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | BO3711 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 190 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА: | 93 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА: | 185 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 4000-11000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.600 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 88381603294 |


