Видеорегистратор MIO MIVUE 803
Безспорни кадри
2.5K, запис с резолюция 2560*1440p при 30 кадъра в секунда Създадена с 2.5K 1440-пикселова камера, вашият видеорегистратор заснема всички необходими детайли от вашето пътуване. С широкоъгълен обектив можете да сте сигурни, че нито една част от пътуването ви няма да остане незаписана.

Кристално чисто видео дори при високи скорости
Опционално Full HD, 1920*1080P с 60 кадъра в секунда Вашата камера Mio MiVue™ осигурява Full HD 1080P кадри при 60 кадъра в секунда. В сравнение с 30 кадъра в секунда, тази двойна плътност на данните позволява изключително детайлно и плавно видео, дори когато е записано при висока скорост.

Вграден Wi-Fi
Архивиране на данни от смартфон в реално време и OTA актуализация. Вграденият Wi-Fi ще синхронизира вашите кадри в реално време с вашия смартфон. Фърмуерът и данните от камерите за безопасност се актуализират лесно чрез OTA (Over-the-air), което гарантира, че устройството ви е винаги актуално.

Включен GPS
Предупреждения за фиксирани камери за безопасност в Европа и патентованата от Mio Smart Alert система За GPS наблюдение на маршрута, включително скорост, време, посока, синхронизирани с Google Maps С автоматично калибриране на часа, датата и GPS координатите

Предупреждение за камери за контрол на скоростта в Европа
Изчислете оставащото време, разстоянието и средната скорост за вашата MiVue™ камера, показва разстоянието и времето (секунди) до терминалната камера за контрол на скоростта, а също така предоставя ограничението на скоростта и средната скорост за интервала. * Предупрежденията за камери за безопасност и камери за контрол на скоростта не са активни във Франция, Германия, Швейцария и Турция.

Режим „Интелигентно паркиране“*
Разпознаване на движение и удар. Вашата камера Mio MiVue започва да записва в отделна папка (защитена от презаписване), след като сензорите засекат движение или удар, предоставяйки ценни данни (като човешки лица или регистрационни номера...), ако колата ви ще бъде замесена в инцидент, докато е паркирана. *изисква SmartBox IV, предлага се отделно.

Безплатно приложение за телефон
За телефони с Android и iOS, за бързи и Wi-Fi видео трансфери, видео органайзер, настройки на камерата и OTA актуализации Приложение MiVue™ Pro

Безплатно компютърно приложение
Приложение MiVue™Manager за Win 7 / 8 / 10 и Mac За прехвърляне на видео, видео органайзер, синхронизиране на GPS маршрути с Google Maps (само за модели с GPS), настройки на камерата, актуализации, анализатор на G-сензори

| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.7 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2.5K 1440P |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 140° |
| GPS | Да |
| Марка | MIO |
| МОДЕЛ: | MIVUE 803 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.7 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.9 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2.5K 1440P |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 140° |
| GPS: | Да |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| БАТЕРИЯ: | 240MAH |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДРУГИ: | 3-AXIS G-SENSOR |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713264287303 |







