- 2-инчов екран – интуитивен и лесен за използване
- 2M сензор – за оптимален изглед и превъзходен запис
- 1080p Full HD запис със скорост 30 кадъра в секунда
- Широк зрителен ъгъл от 130° - за улавяне на всеки детайл във важните моменти
- Обектив с апертура F2.2 – по-ярки и ясни видеоклипове дори при условия на слаба осветеност
- 3-осев G-Sensor – записва посока и сила, включително удар, завои и ускорение
- Въртящ се дизайн на стойката – стойката се завърта лесно до всеки желан ъгъл за събиране на видеодоказателства
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920х1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 130 ° |
| GPS | Не |
| Марка | MIO |
| МОДЕЛ: | MIVUE C312 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.1 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920х1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 130 ° |
| GPS: | Не |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ДРУГИ: | 3-AXIS G-SENSOR |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5420027528038 |





