Многофункционален видеорегистратор
NAVITEL R87 GPS е многофункционален видеорегистратор с GPS антена, който показва цифров скоростомер и предупреждения за пътни ограничения. Благодарение на Wi-Fi модула и сензора SONY IMX, NAVITEL R87 GPS осигурява видео с най-високо качество както през деня, така и през нощта. Устройството е оборудвано с модерен оптичен сензор SONY IMX675, който записва в резолюция 2.7K (2592x1944) при 30 кадъра в секунда – над стандартната 2K резолюция. Благодарение на технологията SONY STARVIS 2, видеорегистраторът гарантира отлично качество на записа дори при слаба осветеност.

Wi-Fi модул и голям IPS екран
NAVITEL R87 GPS разполага с вградени бутони и GPS модул, така че може да се управлява както ръчно, така и чрез приложение на смартфон. През приложението може да се актуализира софтуерът, да се променят настройки и да се изтеглят ВИДЕОРЕГИСТРАТОР NAVITEL R87ове. 3,7-инчовият IPS екран с резолюция 412x960 предоставя ясен образ и лесно, интуитивно управление.

Високотехнологична леща
Шестслойната стъклена леща, вградена в NAVITEL R87 GPS, осигурява ясни видеозаписи по всяко време на денонощието. Благодарение на широкия зрителен ъгъл от 150°, камерата обхваща не само пътя, но и тротоарите и банкета, осигурявайки пълна видимост при движение по многолентови магистрали.

GPS предупреждения и цифров скоростомер
Вградената GPS антена предоставя актуална информация за скоростта, камери за контрол на скоростта, бус ленти и други. При наближаване на такива точки, устройството издава звуков сигнал и показва предупреждение на екрана.

G-сензор и паркинг режим
Вграденият G-сензор автоматично записва удари и внезапни маневри, като съхранява важните кадри на microSD карта (поддържа до 256 GB). Благодарение на батерията с капацитет 230 mAh, G-сензорът работи дори когато устройството е изключено от захранването. В режим "Паркинг", видеорегистраторът автоматично се активира при засичане на движение или удар, записва случилото се и след това се изключва, за да пести енергия.

Двуканално записване
NAVITEL R87 GPS поддържа работа с задна камера Full HD от NAVITEL, която може да бъде закупена отделно.* * Комплектът не включва задна камера и AV кабел.

Wi-Fi модул
NAVITEL R87 GPS може да се управлява дистанционно чрез вграден Wi-Fi модул. С помощта на приложението NAVITEL DVR Center (достъпно за Android и iOS), потребителят може да преглежда видеоклипове, да настройва устройството и да запазва записи директно на мобилното устройство.

Navitel DVR Player
След изтегляне и инсталиране на програмата Navitel DVR Player на компютър с Windows, потребителят може да преглежда, редактира и обработва записаните видеа. * Само за компютри с операционна система Windows.

| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.7 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2592 x 1944 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 150° |
| GPS | Да |
| Марка | NAVITEL |
| МОДЕЛ: | R87 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.7 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 9.4 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2592 x 1944 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 150° |
| GPS: | Да |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| БАТЕРИЯ: | 230 MAH |
| МИКРОФОН: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8594181745994 |








