| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 400 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-450 / 0-5000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ТИП НА ЗАХВАТА | БЕЗКЛЮЧОВ / 1/4" |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-CDD09 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 400 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-450 / 0-5000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 2 |
| ТИП НА ЗАХВАТА: | БЕЗКЛЮЧОВ / 1/4" |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.160 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 6 МЕТРА КАБЕЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972023659 |






