| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 55 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 240 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | DST8021/30 |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | STEAMGLIDE ELITE |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 55 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 240 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЛИЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389004544 |



















