| МОЩНОСТ W | 2400.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 270.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 180 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FV2838E0 |
| МОЩНОСТ W: | 2400.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | XGLIDE DIFFUSION |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 270.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 180 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040081914 |
- Технополис Благоевград
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 1
- Технополис Варна 2
- Технополис Велико Търново
- Технополис Видин
- Технополис Враца
- Технополис Добрич
- Технополис Кърджали
- Технополис Кюстендил
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Пазарджик
- Технополис Перник
- Технополис Плевен
- Технополис Пловдив
- Технополис Пловдив 2
- Технополис Разград
- Технополис Русе
- Технополис Силистра
- Технополис Сливен
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ Paradise
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора
- Технополис Шумен
- Технополис Ямбол























