| МОЩНОСТ W | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 90 g/min |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | SIH2200RBC STEAMCARE PLUS |
| МОЩНОСТ W: | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 90 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838782404672 |




















