| МОЩНОСТ W | 2400.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 45 g/min |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5633-4 |
| МОЩНОСТ W: | 2400.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 45 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9003898563344 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 2400.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 45 g/min |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5633-4 |
| МОЩНОСТ W: | 2400.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 45 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9003898563344 |