| МОЩНОСТ W | 2600.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 240.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 35 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 150 g/min |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | SIM3126R |
| МОЩНОСТ W: | 2600.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 240.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 35 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 150 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842580543 |





















