| MAXPOWER-W | 2600.0 W |
| TANK CAPACITY | 240.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 35 g/min |
| STEAMSHOT | 150 g/min |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | SIM3126R |
| MAXPOWER-W: | 2600.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| TANK CAPACITY: | 240.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 35 g/min |
| STEAMSHOT: | 150 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842580543 |













