| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| STEAMSHOT | 45 g/min |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5633-4 |
| MAXPOWER-W: | 2400.0 W |
| STEAMSHOT: | 45 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| TOURIST: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9003898563344 |










i
"" Today
| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| STEAMSHOT | 45 g/min |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5633-4 |
| MAXPOWER-W: | 2400.0 W |
| STEAMSHOT: | 45 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| TOURIST: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9003898563344 |