| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 110 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 26 dB |
| ЦВЯТ | СИВ |
| КЛАПА | Да |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | UC 10STD SIL |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 110 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 26 dB |
| КЛАПА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | UC 10STD SIL |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 110 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 26 dB |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | UC 10STD SIL |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 110 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 26 dB |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248082570 |











