| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 98 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ | 35 dB |
| КЛАПА | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | F1100 W100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 98 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | БЯЛ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | F1100 W100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 98 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | БЯЛ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | F1100 W100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 98 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | БЯЛ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4057749743404 |












