| ДИАМЕТЪР | 120 mm |
| ДЕБИТ | 150 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ | 37 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | F1300 W120 |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 150 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ: | 37 dB |
| КЛАПА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | F1300 W120 |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 150 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ: | 37 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | F1300 W120 |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 150 м3/ч |
| НИВО НА ШУМ: | 37 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4057749743381 |






