| DIAMETER | 120 mm |
| DEBIT | 150 м3/ч |
| NOISE LEVEL | 37 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| VALVE | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | F1300 W120 |
| DIAMETER: | 120 mm |
| DEBIT: | 150 м3/ч |
| NOISE LEVEL: | 37 dB |
| VALVE: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | F1300 W120 |
| DIAMETER: | 120 mm |
| DEBIT: | 150 м3/ч |
| NOISE LEVEL: | 37 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | F1300 W120 |
| DIAMETER: | 120 mm |
| DEBIT: | 150 м3/ч |
| NOISE LEVEL: | 37 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4057749743381 |






