| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 105 m3/h |
| NOISE LEVEL | 29 dB |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| VALVE | Yes |
| Brand | MMOTORS JSC |
| MODEL: | ММ 100 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 105 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 29 dB |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800211051733 |






i
"" in 7 days
| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 105 m3/h |
| NOISE LEVEL | 29 dB |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| VALVE | Yes |
| Brand | MMOTORS JSC |
| MODEL: | ММ 100 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 105 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 29 dB |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800211051733 |