| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 103 m3/h |
| NOISE LEVEL | 29 dB |
| COLOUR | ЗЛАТИСТ |
| VALVE | Yes |
| Brand | MMOTORS JSC |
| MODEL: | MMP 100 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 103 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 29 dB |
| VALVE: | Yes |
| COLOUR: | ЗЛАТИСТ |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | MMP 100 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 103 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 29 dB |
| COLOUR: | ЗЛАТИСТ |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800211058329 |




