| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 103 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 29 dB |
| ЦВЯТ | ЗЛАТИСТ |
| КЛАПА | Да |
| Марка | MMOTORS JSC |
| МОДЕЛ: | MMP 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 103 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 29 dB |
| КЛАПА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТИСТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | MMP 100 |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 103 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 29 dB |
| ЦВЯТ: | ЗЛАТИСТ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800211058329 |




