| ДИАМЕТЪР | 120 mm |
| ДЕБИТ | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 41 dB |
| ЦВЯТ | INOX |
| КЛАПА | Да |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | SILENTIS 12 INOX |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 41 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Да |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | SILENTIS 12 INOX |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 41 dB |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | SILENTIS 12 INOX |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 190 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 41 dB |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248016995 |







