| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 98 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 38 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Да |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | X-MART 10 MATIC |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 98 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 38 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ/ЗАТВАРЯНЕ |
| КЛАПА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | X-MART 10 MATIC |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 98 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 38 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ/ЗАТВАРЯНЕ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | X-MART 10 MATIC |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 98 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 38 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ/ЗАТВАРЯНЕ |
| КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248003544 |





