| ДИАМЕТЪР | 120 mm |
| ДЕБИТ | 210 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 33 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | CATA |
| МОДЕЛ: | E-120 G |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 210 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 33 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | IP 44 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | E-120 G |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 210 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 33 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | IP 44 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | E-120 G |
| ДИАМЕТЪР: | 120 mm |
| ДЕБИТ: | 210 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 33 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | IP 44 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422248056809 |












