| DIAMETER | 120 mm |
| DEBIT | 210 m3/h |
| NOISE LEVEL | 33 dB |
| COLOUR | БЯЛ |
| Brand | CATA |
| MODEL: | E-120 G |
| DIAMETER: | 120 mm |
| DEBIT: | 210 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 33 dB |
| ADDITIONAL EXTRAS: | IP 44 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | E-120 G |
| DIAMETER: | 120 mm |
| DEBIT: | 210 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 33 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | IP 44 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | E-120 G |
| DIAMETER: | 120 mm |
| DEBIT: | 210 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 33 dB |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | IP 44 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422248056809 |












