| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 169 m3/h |
| NOISE LEVEL | 32 dB |
| VALVE | Yes |
| Brand | MMOTORS JSC |
| MODEL: | ММ-Р 100/169 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 169 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 32 dB |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | ММ-Р 100/169 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 169 m3/h |
| NOISE LEVEL: | 32 dB |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800211059487 |










