| ДИАМЕТЪР | 100 mm |
| ДЕБИТ | 140 м3/h |
| НИВО НА ШУМ | 19 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Не |
| Марка | FRESH |
| МОДЕЛ: | ICE |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 140 м3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 19 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СЕНЗОР ЗА ВЛАГА И МИРИЗМА |
| КЛАПА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | ICE |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 140 м3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 19 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СЕНЗОР ЗА ВЛАГА И МИРИЗМА |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | ICE |
| ДИАМЕТЪР: | 100 mm |
| ДЕБИТ: | 140 м3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 19 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | СЕНЗОР ЗА ВЛАГА И МИРИЗМА |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 7318111974060 |













