| ДИАМЕТЪР | 100 - 140 mm |
| ДЕБИТ | 110 м3/h |
| НИВО НА ШУМ | 20 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Не |
| Марка | PAX |
| МОДЕЛ: | NORTE |
| ДИАМЕТЪР: | 100 - 140 mm |
| ДЕБИТ: | 110 м3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 20 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА 12V ЗАХРАНВАНЕ |
| КЛАПА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | NORTE |
| ДИАМЕТЪР: | 100 - 140 mm |
| ДЕБИТ: | 110 м3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 20 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА 12V ЗАХРАНВАНЕ |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | NORTE |
| ДИАМЕТЪР: | 100 - 140 mm |
| ДЕБИТ: | 110 м3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 20 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА 12V ЗАХРАНВАНЕ |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 7391477156011 |





