| ДИАМЕТЪР | 125 mm |
| ДЕБИТ | 180 m3/h |
| НИВО НА ШУМ | 35 dB |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| КЛАПА | Не |
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ: | 125 S |
| ДИАМЕТЪР: | 125 mm |
| ДЕБИТ: | 180 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 125 S |
| ДИАМЕТЪР: | 125 mm |
| ДЕБИТ: | 180 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 125 S |
| ДИАМЕТЪР: | 125 mm |
| ДЕБИТ: | 180 m3/h |
| НИВО НА ШУМ: | 35 dB |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| КЛАПА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4823016208699 |




