| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 200.00 ml |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | EW-DJ66-A303 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 200.00 ml |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.950 kg |
| EAN | 5025232962785 |













i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 200.00 ml |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | EW-DJ66-A303 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 200.00 ml |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.950 kg |
| EAN | 5025232962785 |