| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 600.00 ml |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО | 180 мин |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | EW1614W503 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 600.00 ml |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 180 мин |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.655 kg |
| EAN | 5025232951284 |











