| CONTAINER CAPACITY | 600.00 ml |
| RUN TIME UP TO | 180 мин |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW1614W503 |
| CONTAINER CAPACITY: | 600.00 ml |
| RUN TIME UP TO: | 180 мин |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.655 kg |
| EAN | 5025232951284 |









i
"" Today
| CONTAINER CAPACITY | 600.00 ml |
| RUN TIME UP TO | 180 мин |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EW1614W503 |
| CONTAINER CAPACITY: | 600.00 ml |
| RUN TIME UP TO: | 180 мин |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.655 kg |
| EAN | 5025232951284 |