| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР | 250.00 ml |
| НАСТРОЙКА НА НАЛЯГАНЕ НА ВОДA | 2 |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ | 3 |
| Марка | PHILIPS SONICARE |
| МОДЕЛ: | HX3826/24 |
| ТИП: | ЗЪБЕН ДУШ |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕР: | 250.00 ml |
| НАСТРОЙКА НА НАЛЯГАНЕ НА ВОДA: | 2 |
| Брой накрайници в комплекта: | 2 |
| СТЕПЕНИ НА ИНТЕНЗИВНОСТ: | 3 |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| USB ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | МЕНТОВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.630 kg |
| EAN | 8720689047630 |








