| ФОРМА | ПРАВ |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 700 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| Марка | LEROY |
| МОДЕЛ: | 70-120 |
| ФОРМА: | ПРАВ |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 700 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| EAN | 8594026565046 |





