| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 2200 мм |
| Марка | LEROY |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 2200 мм |
| EAN | 8594026565022 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 2200 мм |
| Марка | LEROY |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1200 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 2200 мм |
| EAN | 8594026565022 |