| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВА |
| Марка | ДУРАМАТ |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВА |
| EAN | 8594026576707 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВА |
| Марка | ДУРАМАТ |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВА |
| EAN | 8594026576707 |