| МАТЕРИАЛ | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ | БЕЖ |
| Марка | LEROY |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕКСТИЛ |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ЦВЯТ: | БЕЖ |
| EAN | 8594026562748 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ТЕКСТИЛ |
| ЦВЯТ | БЕЖ |
| Марка | LEROY |
| МАТЕРИАЛ: | ТЕКСТИЛ |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ЦВЯТ: | БЕЖ |
| EAN | 8594026562748 |