| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 6988354235627 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ШИРИНА: | 180.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| EAN | 6988354235627 |