| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 400 m3/h |
| ENERGY CLASS | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 29.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 51 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | DA2698 |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 400 m3/h |
| ENERGY CLASS: | А+ |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 29.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 51 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 12.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 88.00 см |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002515935552 |


