| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 400 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 29.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 51 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | DA2698 |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 400 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 29.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 51 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 12.0 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 88.00 см |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002515935552 |


