| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 600 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 63.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 70 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | AEG |
| MODEL: | NDB6791HB |
| TYPE: | T-SHAPE |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 600 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 63.0 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 70 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| GREASE FILTERING EFFICIENCY CL: | C |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 90.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 7333394060149 |






















