| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 600 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 63.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 70 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | NDB6791HB |
| ТИП: | Т-ОБРАЗНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 600 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 63.0 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 70 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ: | C |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394060149 |






















