| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED | 445 m3/h |
| ENERGY CLASS | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 58.5 kWh |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED | 60 dB |
| FILTER TYPE | PERMANENT |
| LIGHTING TYPE | LED |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BHCA 66641 BBHS |
| TYPE: | TILT |
| AIRFLOW AT MAXIMUM SPEED: | 445 m3/h |
| ENERGY CLASS: | A |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 58.5 kWh |
| NUMBER OF MOTORS: | 1 |
| NOISE LEVEL AT MAX SPEED: | 60 dB |
| FLUID DYNAMIC EFFICIENCY CLASS: | A |
| LIGHTING EFFICIENCY CLASS: | A |
| FILTER TYPE: | PERMANENT |
| CHARCOAL FILTER: | Yes |
| LIGHTING TYPE: | LED |
| (NOMINAL) POWER OF LIGHTING SY: | 6.0 W |
| BOOSTER FUNCTION: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| GLASS PANEL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| NON RETURN VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842481147 |










