| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 445 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 58.5 kWh |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 60 dB |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BHCA 66641 BBHS |
| ТИП: | НАКЛОНЕНИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ: | 445 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 58.5 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ: | 1 |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ: | 60 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ: | A |
| ВИД ФИЛТРИ: | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН: | Да |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ: | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА: | 6.0 W |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ: | Да |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВЪЗВРАТНА КЛАПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842481147 |








