| POWER CONSUMPTION | 2350 W |
| DISC DIAMETER | 230 мм |
| SPEED CONTROL | No |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | GRAPHITE |
| MODEL: | 59G207 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2350 W |
| DISC DIAMETER: | 230 мм |
| SPEED CONTROL: | No |
| IDLE SPEED 1/min: | 6500 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.850 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 5902062034656 |





