| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2350 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | GRAPHITE |
| МОДЕЛ: | 59G207 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2350 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 6500 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.850 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 5902062034656 |





