| POWER CONSUMPTION | 1100 W |
| DISC DIAMETER | 125 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-AG67 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1100 W |
| DISC DIAMETER: | 125 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-11000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.890 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 3800972020245 |





