| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1100 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-AG67 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА: | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-11000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.890 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800972020245 |





