| LENGTH | 25.50 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | CHROMA |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | SHELF |
| MATERIAL: | СТЪКЛО/МЕТАЛ |
| LENGTH: | 25.50 см |
| SELECTION: | CHROMA |
| EAN | 5901487014359 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 25.50 см |
| Brand | BISK |
| MODEL: | CHROMA |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | SHELF |
| MATERIAL: | СТЪКЛО/МЕТАЛ |
| LENGTH: | 25.50 см |
| SELECTION: | CHROMA |
| EAN | 5901487014359 |