| ДЪЛЖИНА | 25.50 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | CHROMA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | РАФТ |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО/МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 25.50 см |
| СЕРИЯ: | CHROMA |
| EAN | 5901487014359 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 25.50 см |
| Марка | BISK |
| МОДЕЛ: | CHROMA |
| ВИД АКСЕСОАР ЗА БАНЯ: | РАФТ |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО/МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 25.50 см |
| СЕРИЯ: | CHROMA |
| EAN | 5901487014359 |