| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ХРОМ |
| CAPACITY | 650 ml |
| Brand | EMIR |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | SOAP DISPENCER |
| MATERIAL: | PVC |
| COLOUR: | ХРОМ |
| CAPACITY: | 650 ml |
| EAN | 8697425880168 |









| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ХРОМ |
| CAPACITY | 650 ml |
| Brand | EMIR |
| KIND OF BATH ACCESSORIES: | SOAP DISPENCER |
| MATERIAL: | PVC |
| COLOUR: | ХРОМ |
| CAPACITY: | 650 ml |
| EAN | 8697425880168 |